Lavazza Espresso Crema e Gusto to niezwykle intensywna, włoska kawa, która dzięki kompozycji ziaren gwarantuje wyrafinowany smak i niebywały aromat cieszący podniebienia nawet wymagających smakoszy. 
Przeczytaj więcej na temat tej kawy.

Lavazza Crema e Gusto

Lavazza Crema e Aroma to tradycyjna, włoska kawa, która cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na wyrafinowany smak, wykwintny aromat i najwyższą jakość. 
Crema & Aroma to idealna mieszanka starannie dobranych ziaren Arabica i Robusta. Jej długotrwała, kremowa konsystencja sprawia, że jest to kawa idealna do realizowania ulubionych przepisów i podawania z mlekiem.
Przeczytaj więcej na temat tej kawy.

Lavazza Crema e Aroma

Movenpick Gusto Italiano Caffe Crema to kawa palona na styl włoski, dlatego też zachwyca subtelnym aromatem, złotą, długo utrzymującą się cremą i świetnie nadaje się zarówno do espresso, jak i kaw na bazie mleka.
Przeczytaj więcej na temat tej kawy.

Movenpick Caffe Crema Gusto Italiano

Tchibo Caffe Crema to kawa idealnie spisująca się w automatycznych ekspresach do kawy. Skorzystaj z niej i w kilka sekund przygotuj aromatyczną kawę, która obudzi o poranku bądź urozmaici poobiedni relaks.  
Przeczytaj więcej na temat tej kawy.

Tchibo Caffe Crema

Tchibo Family to kawa, która jest tak popularna, że stoi na półce w prawie każdym domu. Nic dziwnego – jej pyszny smak i niezwykły aromat tworzą chwile przyjemności, których wszyscy chcą doświadczyć. 
Przeczytaj więcej na temat tej kawy.

Tchibo Family