Tchibo Family – kawa, która da ci chwilę przyjemności

Ekspresy do kawy na Ceneo

Tchibo Family

Tchibo Family to kawa, która jest tak popularna, że stoi na półce w prawie każdym domu. Nic dziwnego – jej pyszny smak i niezwykły aromat tworzą chwile przyjemności, których wszyscy chcą doświadczyć. 

Tchibo Family

Kawa Tchibo Family to wyselekcjonowane, najwyższej jakości ziarna Robusty, które umożliwiają zaparzenie mocnego naparu, o wyraźnym i pełnym smaku. Filiżanka tej kawy zachwyca wyraźnymi nutami goryczki, co sprawia, że rytuał picia jest pobudzający i przyjemny. 

Tym samym Tchibo Family nadaje się idealnie do przyrządzenia tradycyjnego i pobudzającego espresso, jak również jego odmian. Dzięki ziarnom tej kawy można tworzyć także wariacje kaw białych, których delikatny posmak sprawia, że zachwycą każdego. Dopasuj ją do własnych upodobań i korzystając z kawiarki, tygielka, zaparzacza do kawy lub automatycznego ekspresu do kawy, stwórz jedyny w swoim rodzaju, czarny napar. Przekonaj się o doskonałości Tchibo Family i przygotuj z jej ziaren filiżankę ulubionej kawy, która pozwoli oddać się przyjemności.

Kawa o mocnym, pełnym smaku z wyraźnie wyczuwalną nutką goryczki. Od ponad 60 lat eksperci Tchibo przemierzają cały świat w poszukiwaniu najlepszych gatunków kawy. Dla Tchibo Family wybierają jedynie naturalnie mocne ziarna Robusty, które łączą w sobie pobudzający smak i intensywny aromat. Tchibo Family to prawdziwa przyjemność picia kawy.

Przeczytaj także:   Młynek do kawy – czemu warto go mieć oraz jaki wybrać?